منو سایت

راهنمای استراتژی محلی سازی وب سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به طور معمول بومی سازی وب سایت شما مستلزم سرمایه گذاری تلاش، زمان و منابع است.

عمدتا بحث، چگونه بر موفقیت تلاش های خود تأثیر می گذارید؟ به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید وب سایت خود را برای مکان هایی که به زبان های مختلف صحبت می کنند بومی سازی کنید، در حالی که این زبان ها به یک شکل نوشته شده اند، درست است؟…

راهنمای استراتژی محلی سازی وب سایت

ابزار ارزشمندی برای آزمایش بومی سازی شما خواهد بود vpn یا سرور پروکسی، می توانید به وب سایت خود وصل شوید به گونه ای که گویی از هر جای دنیا در حال اتصال هستید. در مورد فوق، می توانید از VPN در تلفن هوشمند خود برای اتصال به وب سایت خود از یک سرور مبتنی بر مکان استفاده کنید.

خوب، من برخی از مراحل مهم در بومی سازی وب سایت را فهرست کرده ام، آن را بررسی کنید…

مخاطب/بازار هدف خود را شناسایی کنید

به طور عمده هزینه بومی سازی با تعداد زبان هایی که می خواهید با آنها کار کنید و مکان ها یا کشورهایی که می خواهید هدف قرار دهید افزایش می یابد. اگر پایگاه اصلی مشتری/مشتری شما در یک یا دو کشور است. مخاطب/بازار هدف خود و جایی که فکر می کنید محصول شما موفق تر خواهد بود را شناسایی کنید. کشورهایی که احتمال دارد بیشتر بیاورند را به دقت تجزیه و تحلیل کنید سود برای پروژه بومی سازی وب سایت شما

جهانی شدن بدون تحقیق مناسب بی پروا و ناعادلانه است. تحقیق خاصی در مورد منطقه جغرافیایی که می خواهید با آن تماس بگیرید انجام دهید. اگر محصول شما تا حدی محبوب است و تقاضا در یک منطقه بیشتر است، در آنجا بمانید. سعی کنید سوالات ساده اما ضروری را تجزیه و تحلیل کنید:

  • چقدر رقابت وجود دارد؟
  • آیا محصولات شما می توانند برای خریداران محلی مقرون به صرفه باشند؟
  • هزینه پشتیبانی مشتری و حمل و نقل شما چقدر است؟
  • آیا بازارهای خاصی به محصول شما علاقه مند هستند؟میزبانی vps آلمان img

نرخ رشد بازار چقدر است؟ اینها مواردی هستند که باید در نظر داشته باشید. مهم است که تا حد امکان به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید بدون اینکه هزینه بیشتری صرف کنید.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق در مورد کلمات کلیدی را فراموش نکنید. مهم است که لیستی از کلمات کلیدی خود را تهیه کنید. باید دقیقاً یا تقریباً با کلماتی که مشتریان بالقوه به دنبال آن هستند مطابقت داشته باشد. این معمولاً شامل ابرداده، چگالی کلمه کلیدی در سایت شما و لنگرهای پیوند خارجی است که برای اشاره به شرکت خود استفاده می کنید.

اطمینان حاصل کنید که از عبارات کلیدی جستجو در همه جنبه ها مانند بهینه سازی وب سایت و محتوا استفاده می کنید که سپس در صفحه نتایج موتور جستجو ظاهر می شود.

و یک چیز دیگر که باید به آن توجه کنید این است که همه افراد در محبوب ترین موتور جستجوی جهان نیستند گوگل، در چین استفاده می کنند بایدو و در روسیه، اکثر آنها استفاده می کنند Yandex اگر بازاریابی شما جهانی است.

از نرم افزار مدیریت ترجمه مناسب استفاده کنید

نرم افزار مدیریت ترجمه شما به عنوان هماهنگ کننده و مدیر پروژه عمل خواهد کرد. و باید چندین ویژگی کلیدی داشته باشد مانند:

  1. API – رابط برنامه نویسی برنامه – این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا عملکردی را به برنامه های خود اضافه کنند و روند توسعه را سرعت بخشند که نقش بسیار مهمی در فرآیند باطن بازی می کند.
  2. همکاری با اعضای تیم شما باید مطمئن شوید که پروژه های شما تا به حال به آرامی پیش می روند. ارتباط موثر می‌تواند تفاوت بزرگی در جریان کاری مانند یادداشت‌ها، نظرات، ارسال بازخورد، برچسب‌ها، همه در یک مکان ایجاد کند.
  3. حافظه ترجمه-این به ذخیره سوابق شما و اصطلاحات استفاده شده به طور منظم کمک می کند که کارهای تکراری شما را کاهش می دهد.

تست بومی سازی

قبل از راه‌اندازی تست کنید تا مطمئن شوید همه کلمات و ترجمه‌ها دقیق و خوانا هستند. که شامل اشتباهات گرامری، استفاده نادرست از کلمات کلیدی، متن نامناسب.

افکار پایانی:

اگر بومی سازی درست را با تمرکز بر روی سمت راست انجام دهید بینندگان، نرم افزار مدیریت و تست که به موفقیت در بومی سازی وب سایت کمک می کند.

پست راهنمای استراتژی محلی سازی وب سایت اولین بار در شبکه VPS9 ظاهر شد.