نحوه انتخاب ارائه دهنده VPS مناسب

نحوه انتخاب ارائه دهنده VPS مناسب

VPS سرورها نامیده می شوند سرور خصوصی مجازی، همراه با VPS Hosting Essentials سرور فیزیکیکه به چندین سرور مجازی مجزا تقسیم شده است.


 • سیستم عامل یک VPS ذخیره سازی اختصاصی و اختصاصی است رم و سی پی یو منابع با قیمت مقرون به صرفه
 • میزبانی VPS جایی است که شما بیش از یک قطعه سرور دارید. می توان آن را به عنوان اجاره یک آپارتمان در بلوک های ساختمانی در نظر گرفت – اتاق های بیشتر، فضای بیشتر، انعطاف پذیری بیشتر و کمی گران تر. شما سطح بالاتری از کنترل دارید، اما همچنان در یک سرور مشترک با دیگران کار می کنید.
 • هاست VPS برای ایده آل برای استارت آپ ها، و کسب و کارهای کوچک، فروشگاه های آنلاین و سایت های شخصی بزرگ، برای افزایش هزینه بسیار معقول شاهد افزایش ویژگی ها، امنیت و عملکرد خواهید بود.
 • اگر می خواهید سایت خود را توسعه دهید، میزبانی VPS نیز عالی است. به آن به عنوان یک سرمایه گذاری فکر کنید – می خواهید طرحی را انتخاب کنید که با جاه طلبی های شما مطابقت داشته باشد و نه فقط برای اینجا و اکنون.

نحوه انتخاب طرح و ارائه دهنده خدمات VPS

 1. ورودی پایه:کنترل کامل باید با یک VPS ارائه شود تا بتوانید سرویس خود را مدیریت کنید، کنترل بیشتری داشته باشید و به شما امکان دهید VPS خود را هر طور که می خواهید پیکربندی کنید.
 2. قیمت مناسب :

  ابتدا نیاز خود را برای خدمات رسانی به وب سایت خود تعیین کنید، سپس میزبانی را پیدا کنید که ساده ترین ارزش را به شما ارائه می دهد. باید اطمینان حاصل کنید که هاست شما ضمانت بازگشت کامل پول را ارائه می دهد تا بتوانید کیفیت پشتیبانی و عملکرد VPS را در طول دوره تضمین بازگشت پول ارزیابی کنید.
 3. زمان و عملکرد سرور را در نظر بگیرید:بررسی کنید که میزبان وب شما چه نسبتی را در زمان آپدیت و عملکرد ارائه می دهد. 99.5٪ و بالاتر امتیاز آپتایم توصیه شده است، اما هر چیزی زیر 99٪ غیرقابل قبول است.
 4. پشتیبانی فنی 24/7:هاست VPS شما باید گسترده ترین پایگاه دانش را همراه با پشتیبانی 24 ساعته از طریق چت زنده یا تلفنی داشته باشد تا زمانی که با هر مشکلی در VPS خود در ساعت های فرد مواجه می شوید، تیم فنی میزبان وب شما به شما در رفع آنها کمک می کند. برای انجام این کار.
 5. مطابق با نیاز شما با یک برنامه مدیریت شده یا مدیریت نشدههاست VPS دارای 2 نوع است: مدیریت شده و مدیریت نشده، میزبانی VPS مدیریت شده یک محیط جداگانه است که ارائه دهنده آن را اداره می کند راه اندازی، مدیریت، مدیریت برنامه های کاربردی سرور یا پلت فرم، جایی که VPS مدیریت نشده کاملاً تحت کنترل مشتری است. در اینجا مشتری برای مدیریت تمام فعالیت های VPS مانند محدودیت های امنیتی، نصب نرم افزار و نظارت بر منابع، دسترسی ریشه کامل دارد.

نتیجه
فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید قبل از بحث در مورد زمانی که قصد انتخاب برنامه ها و ارائه دهندگان VPS را دارید بررسی کنید. عواملی که باید قبل از انتخاب برنامه‌ها و ارائه‌دهنده VPS بررسی کنید عبارتند از:

 • راه حل ایمن میزبانی VPS
 • پشتیبانی 24/7 مشتری
 • تضمین بازگشت پول
 • دسترسی روت کامل
 • 99.99% تضمین شده آپتایم
 • مرکز داده کلاس جهانی
 • اتصال شبکه قوی