منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 5 روش هوشمند برای جذب ترافیک بیشتر به وبلاگ شما

5 روش هوشمند برای جذب ترافیک بیشتر به وبلاگ شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از آنجایی که شما سخت کار می کنید تا ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید، گوگل روزانه میلیاردها جستجو انجام می شود، اگر می خواهید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید، احتمالاً قبلاً نام وب سایت “محتوا پادشاه است” را شنیده اید.

فقط به خاطر نوشتن وبلاگ ننویسید. در مورد موضوع و محتوا دقیق تر باشید. مثل یک مخاطب فکر کنید برای کمک به دریافت ایده های بیشتر در مورد نحوه ایجاد یک وبلاگ، موفق ترین محتوا محتوایی است که نیاز خاصی را برآورده کند.

بیایید نگاهی به برخی از چیزهایی بیندازیم که به هر شکلی واقعاً مفید هستند.

1. محتوای همیشه سبز برای وبلاگ خود ایجاد کنید

هر وبلاگ نویس باید از محتوا آگاه باشد. محتوای دائمی به معنای محتوایی است که می تواند برای همیشه در وب زنده بماند. از کلمات کلیدی که سعی می کنید بسازید نترسید سرفصل های کیک کاس که واقعاً به جذب بازدیدکنندگان بیشتر به سایت شما کمک می کند و علاقه آنها را جلب می کند. اگر محتوای فوق‌العاده‌ای دارید که پشت یک عنوان نامرتب پنهان شده است، محتوای شما به سرعت تمام می‌شود. بنابراین همیشه تمرین خوبی است که عناوین پانچ تهیه کنید که تفاوت زیادی در محتوا ایجاد کند. خوب، همانطور که ما در حال بحث در مورد مواد هستیم “ظاهر همه چیز است” وبلاگ شما باید محتوا و سرفصل های جذابی داشته باشد.

2. وارد شبکه های اجتماعی شوید

امیدوارم فکر میکنی فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، پینترست درست است؟ بله، این بهترین راه برای افزایش ترافیک وب سایت با تبلیغ محتوای وبلاگ شما است. فقط نوشتن وبلاگ های عالی و امید به اینکه مخاطبان به آن برسند کافی نیست – شما باید در مورد لینک های توییتر، توییت ها، لایک ها، اشتراک گذاری ها و غیره بسیار فعال باشید.در حالی که ارتقای لینکدین می تواند به سایت شما کمک کند تا در نتایج جستجوی شخصی ظاهر شود و به ویژه موثر به نظر می رسد b2b زیر

اگر شرکت شما یک محصولات یا خدمات B2C ارائه‌دهنده، بنابراین می‌توانید با سایت‌های اجتماعی مانند Pinterest و Instagram جذابیت خوبی کسب کنید. من فکر می کنم توصیه بهتر این است که از بازاریابی رسانه های اجتماعی حداکثر استفاده را ببرید تا بیشترین ترافیک را به صفحات وب خود ببرید.

3. به وبلاگ مهمان بپیوندید

این تکنیک منحصر به فرد برای تبلیغ بیشتر محتوای شماست. این تمرین پست کردن محتوای خود در وبلاگ های دیگر است، و به علاوه تمرینی برای دعوت از افراد در جایگاه شما برای وبلاگ در سایت شما. تنها در صورتی می‌توانید خوانندگان جدید را به سایت خود هدایت کنید که احتمالاً مقاله مهمان شما را به اشتراک بگذارند و به آن پیوند دهند. فقط مطمئن شوید که فقط محتوای اصلی با کیفیت بالا و بدون هیچ گونه پیوند هرزنامه ارسال می کنید، زیرا گوگل وبلاگ نویسی مهمان با کیفیت پایین را کاهش می دهد.

4. تکنیک های سئو را در وب سایت خود اعمال کنید

سئو بخشی از بهینه سازی وب سایت است که در آن می توانید ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید. اینها همچنین بهترین روش هایی هستند که به شما کمک می کنند وب سایت خود را برای موتورهای جستجوی دوستانه تر کنید. برای بهبود وب سایت خود نیازی به «سئو حرفه ای» ندارید. نکته مهم این است که پلتفرم های سئو خاصی وجود دارد که دستیابی به آن را آسان می کند ترافیک ارگانیک با کیفیت بالا به وبلاگ شما.

وبلاگ نویسان باید همیشه فکر کنند که وبلاگ های آنها منحصر به فرد است و باید تا حد امکان مخاطبان بالقوه را جذب کند.

5. در اینجا ما تعدادی از رایج ترین تکنیک های سئو را داریم

 • تحقیق کلمات کلیدی را در زمینه عنوان وبلاگ خود انجام دهید.
 • بهینه سازی تصاویر
 • به خوانندگان اجازه دهید در وبلاگ شما مشترک شوند.
 • به کلمات کلیدی دم بلند توجه کنید.

نتیجه:

 • در مورد محتوای وبلاگ خود دقیق باشید.
 • برای کشف موارد بیشتر به شبکه های اجتماعی مراجعه کنید.
 • وبلاگ نویسی مهمان برای هر وبلاگ نویس ضروری است.
 • از سئو برای دستیابی بهتر به نتایج ارگانیک استفاده کنید.