منو سایت

Cloudflare را در وب سایت من پیاده سازی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

وقتی یک وب سایت به صورت آنلاین میزبانی می شود، چرا بازدیدکنندگان برای چند دقیقه کنار هم می مانند تا سایت بارگذاری شود؟ کاملاً واضح است که بازدیدکنندگان مایلند به سرعت بارگذاری سایت را مرور کنند، با این حال، سایتی با سرعت بارگذاری ضعیف برای بازدیدکنندگانش کمتر خواهد بود.

میدونی؟ بسیاری از کسب و کارهایی که به روش سنتی رسیدگی به مشتریان عادت کرده اند ممکن است از اهمیت زمان پاسخگویی وب سایت آگاه نباشندیک وب سایت به دلایل زیادی ممکن است کند بارگذاری شود، اما بیایید نگاهی بیندازیم چگونه سرعت وب سایت را افزایش دهیم. در حالی که یکی از نگرانی های اصلی این است که مکان وب سایت سرور شما توسط بسیاری محدود شده است، در آن صورت، CDN می تواند مفید باشد.

خوب حالا این سوال پیش می آید که CDN دقیقا چیست و چگونه آن را پیاده سازی کنیم؟

شبکه تحویل محتوا اساساً یک شبکه توزیع شده جغرافیایی که کش وب سایت ها را ذخیره می کند. نزدیکترین سرور هر زمان که تصویر ذخیره شده را مرور می کند، به سمت سرویس گیرنده منتقل می کند. خوب، این مجموعه از فرآیندها باعث می شود که سایت شما سریعتر از زمان های عادی بارگذاری شود. هدف اصلی CDN کاهش نرخ تأخیر تا حد امکان است.

ارائه دهندگان زیادی در صنعت وجود دارند که خدمات CDN را در اختیار شما قرار می دهند که محبوب ترین آنهاست Cloudflare Content Delivery Network، آنها یک ارائه دهنده شناخته شده خدمات CDN با زمان پاسخ بسیار کوتاه هستند. عملکرد Cloudflare در ارائه یک CDN با ذخیره کردن تصاویر وب سایت ها در سرورهای مختلف انجام می شود و مشتری تصاویر ذخیره شده را فقط به عنوان پاسخ ارسال می کند.

فعال کردن Cloudflare در وب سایت شما

  1. یک حساب کاربری با استفاده از آدرس ایمیل خود به عنوان نام کاربری و رمز عبور ایجاد کنید، توصیه می شود همیشه از تولید کننده رمز عبور استفاده کنید.
  2. سایت (نام دامنه) را که می خواهید از طریق Cloudflare فعال کنید، ذکر کنید.
  3. با توجه به شرایط، طرحی را انتخاب کنید. می توانید در مرحله اولیه با یک رایگان شروع کنید.
  4. سوابق DNS خود را مرور کنید.
  5. سرور نام را به روز کنید.

این کلیک های ساده به شما کمک می کند تا وب سایت های خود را از هر طریق ممکن تبلیغ کنید.

علاوه بر خدمات CDN، Cloudflare همچنین خدمات Anti-DDoS، گواهی SSL و DNS را ارائه می دهد.

ما همیشه توصیه می کنیم برای عملکرد خوب سایت ها برای راه اندازی سرویس های CDN در VPS / سرور اختصاصی Cloudflare.